كمال تبريزى
مصاحبه با آقاى كمال تبريزى يكشنبه در چهل و پنجمين شماره از نشريه الکترونیکی چوك منتشر شد.
مجتبی میرتهماسب
فیلم مستند «شش قرن شش سال» ساخته مجتبی میرتهماسب، سال گذشته سیمرغ بلورین و “جایزه ویژه هیأت داوران بخش مستند” را از سی و دومین جشنوارۀ فیلم فجر دریافت کرد. این فیلم همچنین در شانزدهمین جشن خانه سینما، نامزد دریافت سه جایزه بهترین فیلم مستند، بهترین کارگردانى و بهترین پژوهش بوده و جایزه “بهترین صدا” را نیز دریافت کرده است. همزمان با اکران عمومی این فیلم مستند، من با مجتبی میرتهماسب گفت و گویی کرده‌ ام که می توانید در وبسایت «سینما-چشم» بخوانید.
فاطمه گودرزى
مصطفى عزيزى
 مصاحبه با مصطفى عزيزى در رابطه با چگونگى گسترش سينماى مهاجر؟ چاپ شده در ٢٨٦ شماره از نشريه چاپى هفته. مصاحبه خانم فاطمه گودرزى در رابطه با مسائل و مشكلات سينما از قبيل سانسور در چهل و سومين نشريه الكترونيكى چوك به چاپ رسيد.
آیدا احدیانی
مهراب قاسمخانی
مصاحبه با آقاى مهراب قاسمخانى در چهل و هفتمين نشريه الکترونیکی چوك به انتشار رسيد. گفتگو منتشر شده از آيدا احديانى در شماره ٢٩٤ از نشريه چاپى "هفته" مونترال كانادا به بهانه انتشار كتاب جديدش/ «دکتر برایان از دودکش بالا می‌رود» و به رتبه پنجم آمازون می‌رسد. عكس:سام جوانروح
ژیلا تقی زاده
مصاحبه با خانم ژيلا تقى زاده كه به مناسبت زاد روز ايشان صورت گرفته است را مى توانيد در چهل و نهمين شماره از نشريه چوك مطالعه بفرماييد!

Copyright 2015-2018 reyhanehzahiri.com

All right reserved.

Website by Mani H.Zonoozi maniphoto.com